Vítkovice - MFK F-M 3:3 !

Branky: 6. 21. a 57. Musiol ( třetí z penalty) - 64. Vyskočil, 66. Peciar, 71. Hošek

Sestava F-M - Penksa ( 60. Prepsl)  - Ilko (46. Švrček), Literák (46. Peciar), Farský (46. Klabník), Slaninka (46. Byrtus), - Krčula (46. Uljaky), Tobiáš (46. Krišto), Duriška (46. Skwarczek), Talián (46. Ižvolt) - Hošek, Vyskočil. Trenér: Mikuláš Radványi.

Ve vyrovnaném utkání jsme nakonec remizovali s Vítkovicemi 3:3 !

V 6 minutě se dostal sám před Penksu Musiol a našeho brankáře zkušeně přehodil !

Deset minut poté se dostal do šance Vyskočil ale brankáře Vítkovic nepřekonal.

Ve 21 minutě už jsme prohrávali 2:0 ! Projektil Metelky ještě náš golman dokázal vyrazit ale na dorážku Musiola už nestačil !

Ve 31 minutě utekl Talián ale brankář jeho nájezd dokázal náramně zneškodnit.

Těsně před koncem poločasu se ještě dostal do šance Hošek po rohovém kopu ale Kodeš jeho slabou střelu dokázal chytit.

V poločase Lipina vystřídala všechny hráče až na brankaře a útočníky a na hřišti to šlo velice poznat.

Začátkem druhého poločasu se toho na hřišti moc nedělo až jak přišla 57 minuta začli se dít věci. V té chvíli se pískala penalta pro Vítkovické po faulu Peciara a míč si vzal Musiol který s přehledem dal svoji  třetí branku v zápase !

Chvíli poté skoruje i konečně Lipina ! Když Uljaky přihrává Vyskočilovi který s bezprostřední blízkosti dává na 3:1 !

Na rozdíl jedné branky snižuje Lipina hned v zápětí ! Po rohu Uljakyho dává Peciar nejkrásnější branku přípravy z voleje !

V 71 minutě dává konečně branku i Hošek jak jinak než hlavou a vyrovnává na konečných 3:3 !

Těsně před koncem zápasu se dostal do úniku ještě Kovařík ale jeho střelu dokázal střídající Prepsl vychytat.