MFK Frýdek - Místek - SK Sigma Olomouc B 2:1 !

Branky: 23. Švrček, 75. Hošek - 90. Habusta

ČK: 80. Jemelka (Olomouc B)

Diváci: 1536

MFK Frýdek - Místek: Milhalek - Byrtus, Literák, Byrtus, Švrček, - Krišto, Skwarczek, Ižvolt (85. Krčula), Uljaky (89. Mensah) - Hošek, Stratil (70. Ďuriška).

Ve velmi důležitém utkání Lipina dokázala zvítězit a tak připsala si hodně důležíté 3. body do vyrovnané tabulky a upevnila si 9. místo v tabulce za Opavou !

V 7. minutě se dostal do velmi slibné šance hostující záložník Ševčik ale naštěstí mu střela nesedla a brankář Milhalek s ní neměl moc velký problém.

Po čvrt hodině utkání se dostal do velké šance znovu Ševčik ale jeho střelu dokázal Milhalek vyrazit a odrážený míč poslali domácí obránci na roh.

V 17. minuté dokázal poprvé vstřelit branku v zápase domácí Hošek ale kvůli ofsajdu jeho branka nebyla bohužel uznána !

Ale o pět minut později už bylo všechno v pořádku !  Po centru Ižvolta ze standartní situace dokázal vstřelit branku Švrček který uklidil míč hlavou k zadní tyči !

Ve 36. minutě po chybě Klabnika na půlící čáře se dostal do velé šance Yunis ale jeho střelu dokázal vyrazit Milhalek k Buchvaldkovi kterému střela do branky nesedla a Klabnik dokázal vykopnout mič z brankové čáry !

Pět minut před koncem prvního poločasu se dostal do šance hlavou Rajnoch ale nedokázal trefit branku.

Na začátku druhého poločasu se dostal do úniku Buchvaldek ale po skvělém výběhnutí Milhalka nedokázal rozvlnit domácí síť !

V 60. minutě ze střední vzdálenosti přestřelil branku Uljaky.

O sedm minut později z voleje Hošek nechal vyniknout Reichla.

Ale v 75. minutě už se konečně mohl Hošek radovat ! Po brejku Ižvolta se dostal k míčí střelec Hošek a bez potíží dokázal vstřelit už svůj už 3. gol na jaře !

V 80. minutě po faulu Jemelky na Skwarczeka se pískala penalta ale tu bohužel nedokázal Krišto proměnit a tak stav na výsledkové tabuli zůstaval pořád stejný 2:0 !

Těsně před koncem dokázal ještě vstřelit branku Habusta ale to nic nemění na tom že Lipina ještě na jaře neprohrála !