MFK F-M - MŠK Púchov 2:2 !

MFK F-M - MŠK Púchov 2:2 (2:1) !

Branky: 6. Uljaky, 33. Ižvolt - 15.Pilát, 51. Gamboš

MFK F-M: Penksa (46.Prepsl) - Byrtus ( 46.Ilko), Peciar, Literák, Švrček - Ižvolt, Krišto, Skwarczek (46. Tobiáš), Uljaky (46. Krčula) - Hošek (70. Slaninka), Stratil (46.Vyskočil).

V zápase kde byla měla Lipina lehce navrh nakonec remizovala se slovenským týmem 2:2 !

Ze začátku utkání zkusil ohrozit branku hostů Krišto ale mezi tři tyče se netrefil.

Chvíli poté se dostal až ke brankové čáře Hošek který příhrál naprosto volnému Uljakymu a ten neměl problém poslat míč do prázdné branky!

V 7. minutě se dostali ke střele i hosté kterou musel Penksa vyrážet na břevno.

Ve 14. minutě po chybě Švrčka hosté vyrovnávají na 1:1 !

Poté přišla patnácti minutová pasáž která byla hodně nepřesná až na standartku po které hlavičkoval Literák mimo branku.

Ve 32. minutě se dostal po centru do zakončení Ižvolt a ten neměl problém zvýšit skoré na 2:1 !

Těsně před koncem ještě prověřil hostujícího brankáře Uljaky ale s jeho střelou slovenský brankář neměl problém.

Na začátku druhého poločasu udělal obrovskou chybu Krišto kterou dokazáli hostující hráči s přehledem potrestat !

V 60. minutě prověřil ze strany z přímého kopu Ižvolt hostujícího golmana.

V 68. minutě se musel vytáhnout i svým zákrokem domací brankář Prepsl.

Hned poté zkusil ohrozit hostujicí branku Vyskočil ale bohužel hlavou branku netrefil.

V 86. minutě měl znovu velkou šanci Vyskočil ale rovněž neproměnil.

Ještě v závěru jsme si vytvořili šanci po standartní situaci ale ke změně skoré už bohužel nedošlo.