MFK F-M - Hradec Králové (1:1) 2:1 !

Branky: 34. Stratil, 73. Hošek, - 8. Schwarz

MFK F-M - Milhalek, Švrček, Literák, Klabnik, Byrtus - Ďuriška, Uljaky (75. Krčula), Ižvolt (87. Skwarczek), Krišto, - Stratil (84. Vyskočil), Hošek.

Neproměněna penalta: 57. Černý (HRK) brankář Milhalek zneškodnil !

V 8. minutě zápasu se dostal do šance Vlkanova který přihrál osamocenému Schwarzovi a ten neměl problém poslat míč do odkryté brány Milhalka !

Poté se hrálo jenom ve středu hřiště. Vysvobození přišlo až ve 29. minutě kdy to zkusil z dálky Uljaky ale bohužel těsně přestřelil  hostující branku.

Naopak o pár minut později to vyšlo ! Když Stratil vystřelil z hranice šestnáctky o jeho střelu se míč otřel o jednoho z hostujících obránců a kvůli této teči neměl brankář Otmar vůbec žádnou šanc zasáhnout !

A o chvilku později už to mohlo být 2:1 pro domácí ! Po rychlém rozehrání standartní situace se dostal sám před golmana Uljaky ale jeho střelu doprostřed brány dokázal Otmar vyrazit !

V závěru poločasu se dostal do velkého tlaku Hradec ale žádnou velkou šanci si naštěstí nedokázali vytvořit.

Na začátku druhého poločasu se dostal do velké šance kapitán Krmáš ale se štěstím hlavou těsně minul.

Na druhé straně po rohovém kopu rovněž Hošek jen těsně minul.

V 57. minutě se po údajném faulu Byrtuse na Malinského pískala penalta kterou si postavil Černý ale penaltu nekopl moc dobře a Milhalek jí skvělé zneškodnil !

Chvílí poté se dostal do šance po rohovém kopu Ďuriška ale branku netrefil.

Deset minut poté už to vyšlo ! Rychlý Hošek se dostal přes oba obránce Hradce a dokázal s přehledem dát branku na 2:1 !

Těsně před koncem ještě Schwarz trefil tyč ale to nic nemění že Lipina vítězí a připisuje si zasloužené 3 body do tabulky !