MFK F-M - Hlučín 13:2 !

MFK Frýdek - Místek - FC Hlučín 13:2 ( 6:0)

Branky: 47. a 57. Hošek, 50. a 54. Stratil, 2. Joel,  4. Duriška, 10. Uljaky, 20. Prokeš, 27. Tobiáš,  35. Farský, 71. Vyskočil, 75. Literák, 83. Krišto ( penalta), -  61. Ptáček,  78. Štefek.

Frýdek - Místek  ( 1. poločas) - Prepsl, - Ilko, Farský, Klabník, Slaninka, - Uljaky, Tobiáš, Duriška, Talián, - Prokeš, Joel

( 2. poločas) - Prepsl, - Byrtus, Klabník (70. Farský),  Literák, Švrček, - Ižvolt, Krišto, Skwarczek, Vyskočil, - Stratil, Hošek. Trenér: Milukáš Radványi

Včerejší utkání Lipiny proti Hlučínu se dá hodnotit pouze pozitivně ! Lipina odehrála velice kvalitní utkání které se v přípravě bude velice těžko překonávat jak výsledkově tak herně.

Hned v úvodu utkání se dostal k šanci jít sám na brankáře Joel a tuto příležitost velice zkušeně naložil !

Chvilku poté zvyšuje skoré Duriška krásnou střelou zpoza šestnáctky !

V 10. minutě po rohovém kopu Hlučína utekl Uljaky a sám dává branku už na 3:0 !

Poté se hra na chvílí uklidnila ale jen do 20 minuty kdy si naskočil na rohový kop Prokeš a zvyšuje na 4:0 !

Ve 25. minutě ohrožují branku i hosté po standartní situaci kterou musí řešit Prepsl vyboxováním míče.

V závěsu zvyšuje skoré přizemní střelou Tobiáš !

Ve 35. minutě prověřuje brankáře Hlučína Joel a hned z následujícího rohu doklepává míč do branky Farský už  na 6:0 !

Chvílí před koncem poločasu střílí branku i Hlučín ale kvůlí ofsajdu není uznána.

O poločasové přestávce oba týmy prostřídali celé sestavy ale na hřišti to není vůbec vidět na hřišti vládne pouze jeden tým a to Lipina!

Hned zkraje záčátku druhého poločasu střílí po pěkné akci branku Hošek!

V 50. minutě po dorážce Stratila vedeme už 8:0 !

Chvilku poté po krásném tukesu střílí znovu branku Stratil !

V 58. minutě po centru Vyskočila hlavičkuje Hošek a zvyšuje na 10:0 !